Blood Brothers
Inne
Statystyki
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj89
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen miesiąc3064
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc5101
Szukajka

The Number Of The Beast

4 Grudzień 2001

To wideo nie jest całkowicie oficjalne, ale jest autoryzowane jako część serii 'Classic Albums', w której wyszły jeszcze Judas Priest 'British Steel', Jimy Hendrix 'Electric Ladyland' i wiele innych związanych z metalem lub nie. Opowiada historię Iron Maiden do roku 1982, czyli do opracowania albumu 'The Number Of The Beast'. Wideo jest naprawdę interesujące, ze względu na to, że oprócz członków zespołu wypowiadają się jeszcze ludzie, którzy przyczynili się do jego sławy, czyli: Rod Smallwood, Michael Dome, Mick Wall, Martin Birch i wiele innych.

Ten dokument jest jednakże tylko dla zawziętych fanów zespołu, ci którzy nie lubią historii muzyki, mogą być trochę znudzeni. Myślę, że jest to fajna forma tworzenia albumów wideo i fajnie byłoby gdyby inne albumy Ironów były robione tak samo, oto moje tłumaczenie notki z tyłu albumu:

1982 rok był bardzo ważny dla Iron Maiden. Wraz z nowym wokalistą Brucem Dickinson'en album 'The Number Of The Beast' został uznany jako uniwersalny zarówno przez fanów jak i krytyków. Album był na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów i wpuścił ich po raz pierwszy do najlepszej 40-stki w USA i przyniósł zespołowi złote i platynowe płyty. 'The Number Of The Beast' jest jednym z najlepszych i najbardziej wpływowych albumów heavy metalu, zawierający oprócz demonicznego utworu tytułowego, takie hymny metalu jak Run To The Hills, Hallowed Be Thy Name, The Prisoner i Children Of The Damned.

Ten ekskluzywny film opowiada pełną i żywą historię tworzenia albumu. Zawiera ekskluzywne wywiady z członkami zespołu: Brucem Dickinson'em, Stevem Harris'em, Adrianem Smith'em, Davem Murray'em oraz Clivem Burr'em, perkusistą który opuścił zespół po trasie koncertowej Beast on the Road World Tour. Producent Martin Brich wraz z Rodem Smallwood'em przeprowadzą nas przez to wideo dodając własne opowieści z tego okresu. Aktualny perkusista, Nicko McBrain doda swoje komentarze z trasy koncertowej z zespołem towarzyszącym Ironom.

Zawierając masę poprzednio nie pokazywanego materiału z 1982 roku z pokazu w Hammersmith Odeon z trasy Beast on the Road plus ekscytujący przegląd nadchodzącego albumu DVD z koncertu Rock In Rio ze stycznia 2001 roku, to wideo pokazuje jak album 'The Number Of The Beast' pomógł osiągnąć Iron Maiden międzynarodowy status supergwiazdy.

 1. The Number Of The Beast (Harris)
 2. 22, Acacia Avenue (Harris, Smith)
 3. The Prisoner (Smith, Harris)
 4. Run To The Hills (Harris)
 5. Children Of The Damned (Harris)
 6. Hallowed Be Thy Name (Harris)
Materiał bonusowy:
 1. Adrian Smith & Dave Murray Twin Guitars
 2. Beast Stories
 3. Reading Festival 1982
 4. Nicknames
 5. Rod Smallwood
 6. Adrian Smith Plays 'Children Of The Damned'
 7. Adrian Smith Plays 'The Number Of The Beast'
 8. A Message From Clive Burr
 9. 'Hallowed Be Thy Name' Rio 2001
 
The Book Of Souls

Uwaga - wymagana jest instalacja Adobe Flash Player!

Iron Maiden Quiz
Speed Of Light
Najbliższe koncerty

Blaze Bayley

04.05.2017 - Wrocław,
                    Liverpool Klub

05.05.2017 - Tychy, Underground
06.05.2017 - Stalowa Wola,
                    Labyrinth Club

07.05.2017 - Olsztyn, Andergrant

Blood Brothers

19.05.2017 - Białystok, Klub Zmiana Klimatu